BİZDEN HABERLER

BARIŞKENT HAKKINDA

Barışkent, 14 yıldır dur durak bilmeden yatırımcısı ile birlikte yol alıyor. Gayrimenkul sektöründe; pazarlama, danışmanlık, proje geliştirme, yönetim ve satış sonrası hizmet alanlarında hizmet veren firma, yatırımcısına en yüksek faydayı sağlamak için çalışıyor.

Herşeyin yolunda gitmesi için finans kaynaklarını, bilgi ve zamanı yönetiyor. Yılların verdiği deneyimle kararlar alarak, yol haritalarını ustaca çiziyor. Barışkent Gayrimenkul, Ülkemizde ve dünyada başarıya giden yolun, yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olmaktan geçtiğini bilerek yoluna devam ediyor. Geçmişinde pek çok başarılı işe de imza atan Barışkent, sektördeki yolculuğuna yeni başarı hikayeleri ile devam etmeye kararlı.

  • GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETİ

    Farklı yatırım alanlarında bünyemizdeki tecrübeli değerleme uzmanlarımız ve işbirliği yaptığımız proje geliştirme ve yatırım uzmanları ile birlikte yatırım projelerinde değerleme ve yatırım danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

  • PROJE GELİŞTİRME VE YÖNETİMİ

    Pazar araştırması ve SWOT analizlerinin yapılarak, mülke yüksek getiri sağlayacak alternatifleri sunmak için gerekli maliyet kalemleri ve elde edilecek gelir kalemleri öngörülerek yaratılacak nakit akışlarının tespiti konularında hizmet verilmektedir.

  • FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETİ

    Projelerde kredi temini için aracılık edilmesi, fizibilite raporlarının hazırlanarak finansmanı ihtiyacının belirlenmesi, kredi görüşmelerinde finansal danışman olarak görüş bildirilmesi ve kredi anlaşmasının hazırlanması sırasında görüş bildirilmesi süreçlerinde hizmet verilmektedir.